18.06.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Motyw sosny - siła przetrwania.

 

W naturze sosny charakteryzują się wielką siłą przetrwania. Ich korzenie cierpliwie drążą ziemię w poszukiwaniu życiodajnej wody. Sosny doskonale radzą sobie nawet w niesprzyjających warunkach. W wielu kulturach są symbolem nieśmiertelności i siły charakteru. Korony drzew, smagane wiatrem często przyjmują oryginalne i wyrafinowane kształty, stając się inspiracją dla artystów. W odbiorze wizualnym sosny wydają się minimalistyczne, subtelne i stonowane. Ten uniwersalny motyw doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Obraz z motywem drzew dedykowany jest osobom:
- ceniącym elegancję, minimalizm, stonowanie,
- wyważonym, z siłą charakteru,
- zainteresowanym pozytywną symboliką,
- doceniającym piękno i spokój natury.

Seria Sosny jest idealna dla tych, którzy szukają obrazów z motywem drzew. Jej uniwersalna kolorystyka w czerni, beżu i ugrze doskonale wpasuje się w różne wnętrza. Precyzyjny rysunek jest minimalistyczny i oddaje charakter sosen, pozwalając na kontakt z naturą poprzez sztukę. Te ponadczasowe obrazy będą idealne do salonu, sypialni lub biura.


Seria Sosny została stworzona na zamówienie Ogrodu Botanicznego w Szanghaju w 2015 roku. Obrazy były prezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Kwiatów na wystawie indywidualnej Anny Borkowskiej.

Wybierz odpowiednią ramę, aby podkreślić styl tryptyku. Ramy aluminiowe nadadzą się do nowoczesnych wnętrz, natomiast drewniane będą pasować do każdego stylu. Podwójne passe-partout i prążkowana faktura papieru dodają szlachetności i głębi.