19.07.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Biel i czerń – odwieczne przeciwieństwa.

  • Obraz konia na ścianę
    Obraz konia na ścianę

Biel i czerń – odwieczne przeciwieństwa.

“Black and white always looks modern, whatever that word means.” – Karl Lagerfeld

Motto, którego nie będziemy tłumaczyć, ale chętnie to Państwu zobrazujemy:)

Kontrast

Kolor czarny i biały tworzą razem najmocniejszy kontrast.  Ten wizualny efekt automatycznie przyciąga naszą uwagę. W naszym wnętrzu możemy uwydatnić nasze obrazy i wybrać motywy najbardziej ze sobą kontrastujące. Poniżej dwie, duże grafiki z Serii Wiedeń z motywem koni.

Ponadczasowość   

Od niego wszystko się zaczyna – prosty, czarny szkic na białym papierze.  Tak powstają obrazy,  wszystkie dzieła artystyczne i architektoniczne. Rysunek zawsze będzie kojarzył się z pierwszym pociągnięciem ołówka. W Galerii w Chmurach przykładem takiego minimalistycznego rysunku są Żurawie 2, Seria Shanghai.

Uniwersalny kolor

Niezależnie od tego, w jakim stylu i kolorach jest Twoje wnętrze, czarno-biały obraz zawsze będzie pasował do całości. Czerń i biel współgra z całą paletą barw. Możesz cieszyć się obrazami przez długi czas niezależnie od następujących zmian kolorystycznych otoczenia.


Nowoczesność

Dla osób, które chciałby uzyskać większy efekt nowoczesności, proponujemy grafiki w oprawach aluminiowych czarnych oraz białych. Połączenie szkła, podwójnego passe-partout oraz wysokiej jakości aluminiowej ramy doskonale spełni to zadanie.


Biel i czerń – odwieczne przeciwieństwa. W Galerii w Chmurach zawsze cenione i pożądane. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obrazami w tych kolorach.