28.09.2023 - Czas na nowoczesne obrazy

Tryptyk - siła liczby 3

W Galerii w Chmurach oferujemy Państwu tryptyki, wiedząc, że doskonale sprawdzą się na ścianie w większości wnętrz. Siła tryptyku tkwi w łatwości aranżacji dekoracji — możliwości pokazania serii obrazów jako jednej spójnej kompozycji, ale też trzech odrębnych obrazów. Taki układ daje możliwość poszerzenia lub zawężenia kompozycji przez zawieszenie obrazów w odpowiednich odległościach.

W Galerii w Chmurach obrazy tworzą serie dobrane pod względem kolorystyki oraz treści, harmonijnie współgrając ze sobą. W ofercie znajdziemy zestawy grafik w różnych paletach barw oraz tematyce.

Seria Ulotna, najbardziej popularna, charakteryzuje się naturalnymi kolorami ziemi: jasnego ugru, zieleni i brązu. To uniwersalny, kolorystyczny zestaw obrazów. doskonale ożywi i rozjaśni przestrzeń. Motywy w tryptyku tworzą naturalny pejzaż z żurawiami, trawami i ważką.


Seria Wodna wyróżnia się lekkością rysunku, którą dodatkowo podkreśla jasna, niebieska paleta barw. Motywy lecących ptaków i traw kojarzą się z uniesieniem i energią natury.


Seria Wietrzna z kolei odznacza się intensywnością kolorów czerwieni i brązu oraz ekspresją dynamicznie ujętych motywów ptaków, maków oraz motyla w ruchu.


Dla szukających stonowanych barw oferujemy Serię Sosny. Ten tryptyk przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznej i subtelnej sztuki.


Z kolei tryptyki w kolorystyce czarno-białej jak Seria Insekty lub Seria Wiedeń idealnie prezentować się będą na ścianach wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


W tryptykach Galerii w Chmurach często łączymy świat zwierząt i roślin, wody, ziemi i powietrza — jednym słowem kilku żywiołów. To serie tworzone dla Klientów poszukujących obrazów natury, wizualnie dopasowanych do siebie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com