23.04.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Kolory ziemi, a nastrój we wnętrzu

  • Obraz w kolorach ziemi
    Obraz w kolorach ziemi

 

W Galerii w Chmurach większość obrazów na ścianę jest w stonowanej, naturalnej kolorystyce - palecie "kolorów ziemi". Polega na zestawieniu kolorów, które są charakterystyczne dla odcieni występujących w naturze. Obejmuje szeroką gamę kolorów brązowych, beżowych, ochrowych, szarych i zieleni.

Na uwagę zasługuje nowoczesny obraz na płótnie - Kwiaty, Seria Londyn. Ten ręcznie zdobiony obraz kwiatów to nie tylko motyw dekoracyjny, ale także klimatyczny dodatek do wnętrza. Jasne żółcie i stonowana zieleń, które dominują na obrazie, dodają blasku i życia wnętrzu. To idealny sposób na stworzenie atmosfery słonecznego dnia w domu, szczególnie w dobrze wyeksponowanym miejscu w salonie lub sypialni.

Warto docenić ten obraz również ze względu na precyzyjne pociągnięcia pędzla. Efekt głębi i przestrzeni obrazu jest jeszcze bardziej podkreślony dzięki ręcznie nałożonym reliefowym i przeźroczystym lakierom. Subtelne kryształki przywodzą na myśl poranną rosę i dodają specjalnego uroku. Ten obraz na płótnie jest nowoczesny i ponadczasowy.


Obraz na płótnie Kwiaty, Seria Londyn doskonale komponuje się z innymi obrazami z kolekcji Galerii w Chmurach. Można go zestawić ze zdjęciami Żurawi z Serii Shanghai lub Żurawi z Serii Złota, aby stworzyć spójną kompozycję pod względem kolorystycznym i tematycznym.

Drugim rekomendowanym motywem jest nowoczesny obraz na płótnie z kwiatami - Maki, Seria w Chmurach.

Napełnione energią wiatru i promieniami słońca, kwiaty zawsze są doskonałym motywem do dekoracji wnętrz. W Galerii w Chmurach postanowiliśmy stworzyć coś więcej niż tylko nowoczesne obrazy kwiatów. Chcieliśmy, aby nasz obraz oddziaływał na widza, inspirując i dodając mu energii. Czerpiąc inspirację z natury, wykorzystaliśmy siłę wiatru i słońca, aby jeszcze bardziej ożywić nasze kwiaty i wprowadzić je w ruch. Teraz ten motyw jest pełen życia. Kwiaty są delikatne i pełne słonecznych refleksów. Wokół nich unoszą się pyłki, płatki i ziarna.

Trzecim motywem, który polecamy jest obraz na płótnie - Trawy, Seria Wodna.

Pociągnięcia pędzla odtwarzają dynamiczny ruch traw unoszących się na letnim wietrze. Paleta barw, które składają się z zieleni, błękitu i jasnego ugru, przedstawiona na ręcznie zdobionym obrazie, stworzy obrazy lekkich, poruszających się traw.
Sugerujemy, aby ten obraz traw na płótnie eksponować w salonie lub sypialni. W Galerii w Chmurach często zestawiamy ten motyw z obrazami z Serii Wodnej.