19.07.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Skrzydła w górę, czyli motyw na poprawę humoru :)

  • Pozytywne i radosne obrazy
    Pozytywne i radosne obrazy

W Galerii w Chmurach bardzo często spotykamy się z zadaniem wyboru obrazu, który ożywi i rozświetli przestrzeń. Najczęściej nasi Klienci szukają barwnego i jasnego motywu. Pojawiają się koncepcje ekspozycji obrazu w intensywnym kolorze, przeważnie czerwonym. Jednak w trakcie rozmowy okazuje się, że większe znaczenie ma obraz, który dosłownie poprawi humor i wniesie trochę radości do życia.

W naszej kolekcji w znajdują obrazy, które możemy śmiało zarekomendować do wypełnienia tego zadania. Motywy ptaków ze wzniesionymi do góry skrzydłami, które mkną w przestworzach, uwalniają naszą wyobraźnię, oddają wolność od trosk i podnoszą na duchu.

Lot ptaków charakteryzuje się lekkością, precyzją oraz wielką mocą. Wzniesione skrzydła, zsynchronizowany ruch ptaków wnosi spokój i harmonię do wnętrza. Wyróżnimy obrazy: Żurawie, Seria Shanghai, Żurawie 2, Seria Shanghai, Żurawie, Seria Złota.

Skrzydła w górze mogą również kojarzyć się tańcem ptaków, który zawsze niesie z sobą radość i witalną energię, której potrzebujemy w naszym otoczeniu. Tu zaproponujemy obrazy: Taniec, Seria Londyn, Tancerz, Seria Londyn oraz Tancerz 2, Seria Londyn.

Warto wspomnieć również o obrazach: Żuraw Czarny, Seria Londyn oraz Żuraw Sepiowy, Seria Londyn, których dynamiczne pozy i wznoszenie skrzydeł są bardzo ekspresyjne.

Wymienione powyżej motywy nie wyróżniają się intensywnością barw. Ich siłą jest moc życia i radości, oddana w ruchu i zwyczajach.